2
emlak

ERDEK-ADALAR SEFERLERİNE %24 ZAM

Ana Sayfa » Genel » ERDEK-ADALAR SEFERLERİNE %24 ZAM
Paylaş
Tarih : 02 Haziran 2019 - 20:52

ERDEK-ADALAR SEFERLERİNE %24 ZAM

Adaların karayla tek bağlantı yolu olan seferlere zam yapıldı. Marmara Denizi’nde de yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, Erdek ile Adalar arasındaki sefer ücretlerine büyük zam yaptı.

%24.7 ZAM YAPTI
Ramazan Bayram öncesi yapılan %24.7’lik zam, Erdek ile Avşa-Marmara-Paşalimanı yolcuları ve araç sahipleri tarafından büyük tepkiyle karşılandı.
Ada yolcuları ve araç sahipleri; “Ramazan Bayram öncesi yapılan yüzde 24.7 oranındaki zam fırsatçılıktır. Halkın parasıyla halka hizmet için kurulmuş bir şirket, turizm sezonu ve bayram tatili öncesi yaptığı zammı geri çekmelidir” dediler.

HALK VE TURİZM İŞLETMELERİ MADUR
Güney Marmara’da turizmi canlandırmak için çabalayan turizm sektörünü de olumsuz etkileyecek olan ulaşım zamları, bölge halkını da mağdur etti.
Erdek ile Avşa, Marmara, Paşalimanı adaları turizmde önemli merkezler. 9 günlük bayram tatili sektörde canlılık yaratacakken, Gestaş’ın yaptığı zam sektörde hayal kırıklığı yarattı.
Diğer yandan bölgede yaşayan vatandaşlarımızın ana karayla tek bağlantısı deniz seferleri. Bu seferlere yapılan zam ada halkına yapılmış haksızlık olarak görülüyor. (haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞARKÖY 4.2 ile SALLANDI, ERDEK KÖRFEZİNDEN HİSSEDİLDİ
ŞARKÖY 4.2 ile SALLANDI, ERDEK KÖRFEZİNDEN HİSSEDİLDİ

ŞARKÖY 4.2 ile SALLANDI, ERDEK KÖRFEZİNDEN HİSSEDİLDİ Geçtiğimiz Cumartesi günü Tekirdağ-Şarköy açıkları 4.2’lik depremle sallandı. Marmara

BİR DEFAYA MAHSUS MUAFİYET TANINDI
BİR DEFAYA MAHSUS MUAFİYET TANINDI

BİR DEFAYA MAHSUS MUAFİYET TANINDI Ölçü ve tartı aletlerinde damgası olmayanlar için bir seferlik muafiyet tanındı. Söz konusu kanun değişikliğiyle

Marmarabirlik’ten 77,5 milyon TL ödeme
Marmarabirlik’ten 77,5 milyon TL ödeme

Marmarabirlik’ten 77,5 milyon TL ödeme 2018/2019 Ürün alım kampanyasında 352 milyon TL tutarında 51 bin 500 ton ürün alımı gerçekleştiren

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI