2
emlak

ERDEK-ADALAR SEFERLERİNE %24 ZAM

Ana Sayfa » Genel » ERDEK-ADALAR SEFERLERİNE %24 ZAM
Paylaş
Tarih : 02 Haziran 2019 - 20:52

ERDEK-ADALAR SEFERLERİNE %24 ZAM

Adaların karayla tek bağlantı yolu olan seferlere zam yapıldı. Marmara Denizi’nde de yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, Erdek ile Adalar arasındaki sefer ücretlerine büyük zam yaptı.

%24.7 ZAM YAPTI
Ramazan Bayram öncesi yapılan %24.7’lik zam, Erdek ile Avşa-Marmara-Paşalimanı yolcuları ve araç sahipleri tarafından büyük tepkiyle karşılandı.
Ada yolcuları ve araç sahipleri; “Ramazan Bayram öncesi yapılan yüzde 24.7 oranındaki zam fırsatçılıktır. Halkın parasıyla halka hizmet için kurulmuş bir şirket, turizm sezonu ve bayram tatili öncesi yaptığı zammı geri çekmelidir” dediler.

HALK VE TURİZM İŞLETMELERİ MADUR
Güney Marmara’da turizmi canlandırmak için çabalayan turizm sektörünü de olumsuz etkileyecek olan ulaşım zamları, bölge halkını da mağdur etti.
Erdek ile Avşa, Marmara, Paşalimanı adaları turizmde önemli merkezler. 9 günlük bayram tatili sektörde canlılık yaratacakken, Gestaş’ın yaptığı zam sektörde hayal kırıklığı yarattı.
Diğer yandan bölgede yaşayan vatandaşlarımızın ana karayla tek bağlantısı deniz seferleri. Bu seferlere yapılan zam ada halkına yapılmış haksızlık olarak görülüyor. (haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Asa: “Kooperatifçilik sizlerin geleceğidir”
Asa: “Kooperatifçilik sizlerin geleceğidir”

Asa: “Kooperatifçilik sizlerin geleceğidir” Sofralık zeytin ve zeytinyağın öncü kuruluşlarından Marmarabirlik’in önemli konukları vardı.

Karnesiz ilk ara tatil bugün başlıyor
Karnesiz ilk ara tatil bugün başlıyor

Karnesiz ilk ara tatil bugün başlıyor Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerdeki yaklaşık 18 milyon öğrenci, 2019-2020 eğitim öğretim yılının

Marmarabirlik yağlık zeytin alım fiyatını 4 TL’ye yükseltti
Marmarabirlik yağlık zeytin alım fiyatını 4 TL’ye yükseltti

Marmarabirlik yağlık zeytin alım fiyatını 4 TL’ye yükseltti Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa yaptığı açıklamada üreticilere

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI