2
emlak

DÜĞÜN SALONLARI KAPILARINI AÇIYOR

Ana Sayfa » Genel » DÜĞÜN SALONLARI KAPILARINI AÇIYOR
Paylaş
Tarih : 02 Temmuz 2020 - 21:33

DÜĞÜN SALONLARI KAPILARINI AÇIYOR

Koronavirüs tehdidi nedeniyle 4 aydır kapalı olan düğün salonları, bugünden itibaren kapılarını açıyor. Ancak düğünler sıkı tedbirler altında yapılacak.

Gelin ve damat dahil herkes maske takacak. Halay çekilmeyecek, takı merasimi olmayacak. İlçemizdeki Düğün salonları, aradan geçen 4 ay aranın ardından kapılarını yeniden açıyor. Ancak koronavirüs tedbirlerinden de taviz verilmeyecek.

ÖNLEMLER KAPIDA BAŞLAYACAK
Düğün salonlarında önlemler kapının önünde başlayacak. Misafirlerin ateşi ölçülecek, 38 derecenin altında olanlar ellerini dezenfekte ederek içeri girecek. Düğün salonunda her masada kolonya veya el antiseptiği bulundurulacak. Misafir kapasitesi, mesafe kuralına göre belirlenecek. Aynı evde yaşayan aile üyeleri mesafe kuralı ve oturma düzeninden muaf tutulacak.

SADECE GELİN-DAMAT OYNAYACAK
Gelin, damat, nikâh memuru ve şahitler dâhil, herkes düğün süresince maske takacak. Yeni kurallar nedeniyle takı töreni de olmayacak. Hediyeler düğün salonuna konulacak sandığa bırakılacak. Düğünlerin vazgeçilmezi oyun, dans ve halay misafirler için yasak. Sadece gelin ve damat sahneye çıkıp oynayabilecek. Toplu fotoğraf çekimine de müsaade edilmeyecek. İsteyenler mesafe kuralına uyarak gelin ve damatla bireysel fotoğraf çektirebilecek. (haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Bakan Selçuk; “Emeklilerimize Kurban Bayramı İkramiyelerini 17-29 Temmuz arasında yatıracağız”
Bakan Selçuk; “Emeklilerimize Kurban Bayramı İkramiyelerini 17-29 Temmuz arasında yatıracağız”

Bakan Selçuk; “Emeklilerimize Kurban Bayramı İkramiyelerini 17-29 Temmuz arasında yatıracağız” Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı

Soğan, patates ve limon üreticisi sıkıntıda..
Soğan, patates ve limon üreticisi sıkıntıda..

Soğan, patates ve limon üreticisi sıkıntıda.. TZOB Genel Başkanı Bayraktar: -“Kuru soğan, patates ve limonda ihracata getirilen kısıtlama kaldırılmalıdır” -“Kuru

İŞLEMLER İÇİN 3 KURUŞ ÖDENECEK
İŞLEMLER İÇİN 3 KURUŞ ÖDENECEK

İŞLEMLER İÇİN 3 KURUŞ ÖDENECEK Kimlik Paylaşımı Sistemi Katılma Payı Usul Ve Esasları Hakkında Tebliğ’e ilişkin detaylar belli oldu.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI