2
emlak

ZEHİR SOLUYORUZ

Ana Sayfa » Bandırma » ZEHİR SOLUYORUZ
Paylaş
Tarih : 10 Ocak 2019 - 16:54

ZEHİR SOLUYORUZ

Erdek ilçe sınırları içerisinde olan Erdek-Bandırma karayolu üzerindeki Bandırma Gübre Fabrikaları bölgesinde geçtiğimiz hafta çekilen bir fotoğraf, çevre konusunda yaşanan duyarsızlığı ortaya koydu.

Dün sosyal medya üzerinden gazetemize gönderilen Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş (BAGFAŞ)’ın atmosfere saldığı zehirli dumanın fotoğrafı, çevreye verilen zararı ve duyarsızlığı bir kez daha gözler önüne serdi.
BAGFAŞ üretim tesislerinin bacasından çıkan zehirli duman için duyarlılık bekleyerek yetkili makamları göreve davet eden vatandaşlar; “Biz bölge insanları olarak burada nefes alıyoruz. Bu bölgede sebze ve meyve yetiştiren üreticiler bile var.
Ayrıca marketlerdeki poşet gündeminden önce, bu zehirli gazların çevreye daha zararlı olduğunu halkımız görüyor. Yetkililerimizden bir an önce bu çevre sorununa çözüm bulmalarını istiyoruz. Bölge halkımız bu zehirli gazı solumaya mecbur değil. Lütfen artık bizim sağlığımızı düşünsünler” şeklinde yakındılar. (haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”
29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK” Erdek’te gönüllü vatandaşlarımızın katılımıyla birlikte kumsal temizliği yapılacak. Erdek

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR
PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR 14 Eylül 2013’de Narlı İskelesine çekilerek, iskelede batan “Pasha” adlı geminin su altındaki

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI
BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI İlçemiz İlhan Mahallesi Büyükova Mevkiinde yapımı tamamlanan “Zeki Çiçekli”

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI