2
emlak

UYUŞTURUCU OPERASYONLARI

Ana Sayfa » Balıkesir » UYUŞTURUCU OPERASYONLARI
Paylaş
Tarih : 07 Eylül 2020 - 23:02

UYUŞTURUCU OPERASYONLARI

Erdek Emniyet ekipleri uyuşturucu satıcılarına nefes aldırmıyor.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından, 24-30.08.2020 tarihleri arasında uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik ilçemizde yapılan operasyonda, Erdek’ten bir şahıs yakalandı. İlçemizde gerçekleştirilen çalışma sırasında yapılan aramalarda ise; 1,66 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

İKİNCİ OPERASYONDA 7,16 GRAM
Erdek’te uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik olarak 03.09.2020 tarihinde yapılan operasyonda ise; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, sokak satıcılarının yakalanmasına yönelik Erdek’te başlatılan projeli operasyon dosyası kapsamında, yapılan iki yakalama sonucunda; 7,16 gram Metamfetamin maddesi ele geçirildi.
Dosyanın şüphelilerinin yakalanmasına yönelik Erdek’ten 1 ve Kayseri İlinde bulunan 1 şüpheli şahıs olmak üzere, iki hedef şahsın yakalanmasına yönelik eş zamanlı operasyon yapıldı. Tutuklanma talebi ile sevk edildikleri mahkemece her iki şahsın da tutuklandığı ifade edildi. Yapılan açıklamanın devamında, uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik çalışmaların aralıksız ve titizlikle devam ettiği açıklandı.

BALIKESİR GENELİNDE DE OPERASYONLAR DEVAM EDİYOR
Balıkesir Emniyet Müdürlüğünce son 6 gün içinde, il genelinde uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik operasyonlarda ise; BALIKESİR MERKEZİNDE
Balıkesir merkezindeki 18 çalışmada 27 şahıs yakalanmış, adli makamlara sevk edilen 1 şahıs tutuklanmış, 1 şahıs ise Adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı. Yapılan aramalarda; 7,49 gram esrar, 14,06 gram bonzai, 2.218 adet sentetik ecza hap, 13,63 gram metamfetamin, 1,08 kokain, 2,68 gram skunk, 1,33 gram afgan macunu (reçine esrar), 0,09 kenevir bitkisi tohumu, 2 adet tabanca ve 18 adet fişek ele geçirildi.
EDREMİT’TE
Edremit İlçesinde yapılan 5 çalışmada, 6 şahıs yakalanmış, 2 şahıs adli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alınmış, adli makamlara sevk edilen 2 şahıs tutuklanmış, yapılan aramalarda ise; 323,86 gram metamfetamin, 6,40 esrar, 2,41 gram bonzai maddesi, 4 adet hassas terazi, 18 adet kenevir bitkisi ve uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 3.235 TL para ele geçirildi.
BANDIRMA’DA
Bandırma İlçesinde yapılan 10 çalışmada 23 şahıs yakalanmış, adli makamlara sevk edilen 1 şahıs adli kontrol kararı ile serbest bırakılmış, yapılan aramalarda ise;
0,83 gram bonzai, 99,99 gram esrar, 6 adet sentetik ecza hap, 32 kök kenevir bitkisi ve 17,26 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.
SINDIRGI’DA
Sındırgı İlçesinde yapılan 1 çalışmada 3 şahıs yakalanmış, adli makamlara sevk edilen 1 şahıs tutuklanmış ve yapılan aramalarda; 20 adet sentetik ecza hap ele geçirildi.
ERDEK’TE
Erdek İlçesinde yapılan 1 çalışmada 1 şahıs yakalanmış ve yapılan aramalarda ise; 1,66 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.
GÖNEN’DE
Gönen İlçesinde yapılan 1 çalışmada 1 şahıs yakalanmış ve yapılan aramalarda; 6 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.
AYVALIK’TA
Ayvalık İlçesinde yapılan 1 çalışmada 1 şahıs yakalanmış ve yapılan aramalarda; 0,40 metamfetamin maddesi ele geçirildi.
(haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İLÇE TARIM’DAN MİKROÇİPLİ UYGULAMA
İLÇE TARIM’DAN MİKROÇİPLİ UYGULAMA

İLÇE TARIM’DAN MİKROÇİPLİ UYGULAMA Erdek’teki tek tırnaklı hayvanlara kimliklendirmek amacıyla mikroçip takılıyor. Erdek İlçe

ARICIOĞLU İNCELEMELERDE BULUNDU
ARICIOĞLU İNCELEMELERDE BULUNDU

ARICIOĞLU İNCELEMELERDE BULUNDU Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, haftasonu Erdek’teydi. Erdek Gençlik ve Spor İlçe

ERDEK İYİ PARTİ GENEL MERKEZ KONGRESİNE KATILDI
ERDEK İYİ PARTİ GENEL MERKEZ KONGRESİNE KATILDI

ERDEK İYİ PARTİ GENEL MERKEZ KONGRESİNE KATILDI 20 Eylül tarihinde İYİ Parti Genel Merkez Kongresine katılan İyi Parti Erdek İlçe Başkanı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI