2
emlak

ŞEKER TADINDA BAYRAM

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » ŞEKER TADINDA BAYRAM
Paylaş
Tarih : 11 Temmuz 2016 - 15:13

rmznbyrm16ŞEKER TADINDA BAYRAM

Mübarek Ramazan Ayının tamamlanmasının ardından her Ramazan Bayramında olduğu gibi İlçemizde temsilciliği bulunan siyasi partiler, dernekler, kurumlar ve kuruluşlar Erdek halkıyla kucaklaştı. İkramların sıcak sohbetlerle kesiştiği noktada Erdek halkı da bu ilgiyi aynı sıcaklıkla karşıladı.

rmznbyrm161İLK BAYRAMLAŞMA ÖĞRETMENEVİNDE

Ramazan Bayramının ilk gününde ilk bayram tebriği Erdek Öğretmenevi nde yapıldı. Erdek Kaymakamı İsmail Karadaş ın ev sahipliği yaptığı Ramazan Bayramı buluşmasına Belediye Başkanı Hüseyin Sarı nın yanısıra İlçe Emniyet Müdürü Erol Acar, İlçe Jandarma Komutanı Volkan Kocatürk, İlçe Milli Eğitim Ömer Ceylan ,Erdek İlçe Müftüsü Adem Eser,siyasi partilerin ilçe başkanları, Liman Başkanı Cemal Yıldırım, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Mahmut Ekiz ve CHP belediye meclis üyeleri katıldı.

rmznbyrm162BAYRAM HARÇLIĞI BAŞKAN SARI DAN

Bayramın ilk gününde saat 13:00 te Belediye Binasında bayram tebriklerini kabul eden Belediye Başkanı Hüseyin
Sarı nın konukları belediye meclis üyeleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri oldu.Vatandaşların tebriklerini tek tek kabul eden Sarı, çocuklara bayram harçlıklarını vermeyi de unutmadı.

rmznbyrm163SARI VE HAVUTÇA MARMARABİRLİKTE

Ramazan Bayramının ikinci gününde ilçemizi ziyarete gelen CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve Erdek
Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ile birlikte TBMM 1.(XII) ve 2.(XIII) Dönem Kırklareli Milletvekilliği yapan Hasan Tahsin Uzun,öğle saatlerinde S.S. 162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifince yapılan bayramlaşmaya katıldı.Kooperatif in Yönetim Kurulu Üyeleri ve zeytin üreticileriyle biraraya gelen konuklar bayramlaşma töreninin ardından objektiflere birlik ve beraberlik görüntüsü verdi.

ADD ERDEK LE KUCAKLAŞTI

Sivil toplum kuruluşları Ramazan Bayramının ikinci gününde bayramlaşmalarına devam ederken bir diğer bayramlaşma buluşması da Erdek Atatürkçü Düşünce Derneği nde gerçekleşti.Erdek halkının ikramlarla karşılandığı
dernekte,ADD Başkanı Zafer Filiz ve dernek üyeleri hazır bulundu.Her ne olursa olsun bu zor günlerde Bayramların biraraya getirici olduğunu vurgulayan Filiz,Erdek halkının da bayramlarını en içten dilekleriyle kutladığını sözlerine ekledi.

rmznbyrm164BAYRAMLAŞMADA CHP TAM KADRO

Cumhuriyet Halk Partisin de bayramlaşma İlçe Başkanı Metin Uysal evsahipliğinde yapılırken,CHP Balıkesir Milletvekilleri Ahmet Akın ve Namık Havutça nın yanısıra CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki ve il örgütü adeta tam kadro bayram tebriklerini kabul etti.Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ve duayen siyaset adamı Hasan Tahsin Uzun un da aralarında bulunduğu konuklar vatandaşlar ve çevre esnafıyla da bayramlaştı.Erdek Atatürkçü Düşünce Derneği temsilcilerinin de katıldığı törende parti temsilcilerinin bayram sohbeti de oldukça sıcak geçti.

rmznbyrm165YENİ BAŞKANLA İLK BAYRAM

Geçtiğimiz günlerde AK Parti İlçe Başkanlığı görevine getirilen Kemal Kayan makamındaki ilk bayramlaşmasını da gerçekleştirmiş oldu.Bunun yanısıra AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı da ,Erdek İlçe Başkanlığı temsilcileri tarafından çiçeklerle karşılandı.Vatandaşlarla tek tek bayramlaşan Kırcı çocukları da büyük bir ilgiyle karşıladı.

rmznbyrm166OCAKLARDA BAYRAM GELENEĞİ DEVAM ETTİ

İlçemiz de bayramlaşmalar devam ederken Ocaklar da da
90 yıllık bayramlaşma geleneği devam etti.Ocaklar halkının her bayram mezarlık ziyareti vesilesiyle toplu olarak bayramlaştığı buluşmada vatandaşların bu geleneği bu sene daha da fazla yaşatması dikkat çekti. (haber-foto: Kadir Yüksel/Adem Halat)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KÜÇÜK SELİN YÜREKLERİ DAĞLADI
KÜÇÜK SELİN YÜREKLERİ DAĞLADI

KÜÇÜK SELİN YÜREKLERİ DAĞLADI Ocaklar’da bayramın 2. günü kör kurşunlara hedef olan küçük Selin (10) Yaşama tutunamadı. Bayram tatili

BAYRAM SONRASI KIYILARDAN DAĞ GİBİ ATIK ÇIKTI
BAYRAM SONRASI KIYILARDAN DAĞ GİBİ ATIK ÇIKTI

BAYRAM SONRASI KIYILARDAN DAĞ GİBİ ATIK ÇIKTI Geride bıraktığımız Kurban Bayramı’nın ardından sahillerde geniş çaplı temizlik çalışmaları

YÜCEL YILMAZ’DAN KAYMAKAMLIĞA ZİYARET
YÜCEL YILMAZ’DAN KAYMAKAMLIĞA ZİYARET

YÜCEL YILMAZ’DAN KAYMAKAMLIĞA ZİYARET Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Erdek Kaymakamı Ekrem Çalık’ı makamında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI