2
emlak

SEBAHATTİN KAPUCU: “ATATÜRK MAHALLESİ MUHTARLIĞI’NA ADAYIM”

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » SEBAHATTİN KAPUCU: “ATATÜRK MAHALLESİ MUHTARLIĞI’NA ADAYIM”
Paylaş
Tarih : 11 Şubat 2019 - 12:57

SEBAHATTİN KAPUCU: “ATATÜRK MAHALLESİ MUHTARLIĞI’NA ADAYIM”

Erdek Doğuş’u ziyaret eden Sebahattin Kapucu, Atatürk Mahallesi’nde yapılacak olan hizmetlere talip olduğunu söyleyerek adaylığını açıkladı.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Muhtar adayları birer birer çalışmalarına başlıyor.
Önceki gün Erdek Doğuş’u ziyaret eden Sebahattin Kapucu, Atatürk Mahallesi’nde yapılacak olan hizmetlere talip olduğunu söyleyerek adaylığını açıkladı. Yerel seçimlerde esnaf bir muhtar adayı olarak yola çıktığını ifade eden Kapucu, “Birçok yeni projemiz ile güzel mahallemizi daha yaşanılabilir bir yer olması için çalışarak katkıda bulunmak istiyorum” dedi.

Gazetemizi ziyareti sırasında, çevresinden ve mahalle halkından olumlu tepkiler aldığını kaydeden Muhtar Adayı Sebahattin Kapucu; “36 yıldır Atatürk Mahallesi’nde ikamet ediyor ve ticari hayatımı devam ettiriyorum. 01.02.1967 Gümüşhane/Şiran doğumlu, evli ve 3 çocuk babasıyım. 1983 tarihinde Erdek’e geldim. 1983’den beri Atatürk Mahallesi’nde ikamet etmekteyim. Güzel ilçemizin bu güzel mahallesinde esnaflık yapmaktayım. Bu vesileyle mahalleme hizmet etmek için muhtar adaylığımı açıklamış bulunuyorum.

Mahallemiz yıllar geçtikçe daha da büyümektedir ve sorunlar da kaçınılmaz olarak artmaktadır. Bu yüzden yapacağımız birçok proje ile mahallemizi daha yaşanılabilir bir yer olması için katkıda bulunmak istiyorum. Oluşturacağımız kültürel ve sosyal platformlarla mahallemizde ki bütün insanları bir araya getirerek, güzel bir ortam oluşturmayı hedefliyorum. Seçmenlerimizin vereceği destekle bu güzel hizmete talibim” dedi. (haber: Metin Issızlar)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”
29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK” Erdek’te gönüllü vatandaşlarımızın katılımıyla birlikte kumsal temizliği yapılacak. Erdek

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR
PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR 14 Eylül 2013’de Narlı İskelesine çekilerek, iskelede batan “Pasha” adlı geminin su altındaki

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI
BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI İlçemiz İlhan Mahallesi Büyükova Mevkiinde yapımı tamamlanan “Zeki Çiçekli”

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI