2
emlak

PAZAR YERİNDE YENİ DÜZENLEME

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » PAZAR YERİNDE YENİ DÜZENLEME
Paylaş
Tarih : 26 Ekim 2020 - 12:46

PAZAR YERİNDE YENİ DÜZENLEME

İlçemiz Cumartesi ve Pazartesi pazarında kurulum şeklinde değişiklik yapılarak, sıkı denetim geldi.

Haftasonu Cumartesi günü başlatılan uygulamada, pazar esnafına ait tezgahların aralarındaki mesafeler daha da açılırken, esnaf ve pazara alış-veriş için gelen vatandaşlar arasında daha güvenli sosyal mesafe sağlandı.
Diğer taraftan Erdek Emniyet görevlileri ve Belediye Zabıta ekipleri tarafından pazar yerine giriş-çıkış denetimlerini sıkılaştırırken, ayrıca pazar yeri içindeki bir denetim ekibi ise esnaf ve vatandaşlarımızı maske kullanımı ve sosyal mesafeye yönelik sürekli olarak kontrol ediyor. Yine Cumartesi ve Pazartesi girişinde Erdek Belediyesi’nin kurduğu standda ise dezenfektan ile yine esnaf ve vatandaşlara sağlık tedbirlerini hatırlatan 14 kural hatırlatılıyor. (haber/foto: M.Issızlar-İ.Şahin)

Etiketler : , , ,

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

19 KADIN YAZAR BİR KİTAPTA BULUŞTU
19 KADIN YAZAR BİR KİTAPTA BULUŞTU

19 KADIN YAZAR BİR KİTAPTA BULUŞTU “Kadının sesini kadın duyurmalı, bütün kadınlar yazmalı” diyerek yola çıkan kadın yazarların

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI 24 Kasım Öğretmenler Günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu program dahilinde kutlandı.

Erdek’te 2 ruhsatsız tüfek yakalandı
Erdek’te 2 ruhsatsız tüfek yakalandı

Erdek’te 2 ruhsatsız tüfek yakalandı Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, il merkezi ve bağlı ilçelerde yapılan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI