2
emlak

MİLLET İTTİFAKI ADAYLARI GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » MİLLET İTTİFAKI ADAYLARI GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYOR
Paylaş
Tarih : 25 Mart 2019 - 16:30

MİLLET İTTİFAKI ADAYLARI GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

İyi Parti ve CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, seçim çalışmaları kapsamında Paşalimanı Adasını ziyaret etti. Ok, Paşalimanı dönüşü İyi Parti ve CHP Erdek Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sarı, ilçe teşkilatları ve partililer tarafından Narlı Mahallesi iskelesinde karşılandı.

Millet ittifakı adayları İsmail Ok ve Hüseyin Sarı sırasıyla Narlı, Ocaklar ve Erdek’te vatandaşlarla bir araya gelip, seçim çalışmalarını sürdürdü. Partililer ve çok sayıda vatandaş, gece geç saatler olmasına rağmen, büyük ilgi gösterdi.
Dün akşam Kervan Kafe’de ilk olarak Başkan Sarı halka seslendi. Sarı konuşmasında; Ak Parti’nin Erdek’te ve Balıkesir’de başarılı olamayacağını, 31 Mart’ta vatandaşın en güzel cevabı sandıkta vereceğini söyledi. Sarı’nın konuşması sırasında sık sık coşkulu kalabalık tarafından tezahüratlarla destek bulurken, sözlerine ara vermek zorunda kaldı.
Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğunu Balıkesir’de yaşayan 1 milyon 200 bin vatandaşımızın namusu olduğuna dikkat çeken Sarı, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Belediye Başkanı demek, “Şehremini” demek. Yani o şehrin en güvenilir adamıdır. Tarihi eser kaçakçılarından Belediye Başkanı olmaz. Genelev patronlarından da belediye meclis üyesi olmaz. Erdek Hüseyin Sarı ismiyle tek yürek olarak birleşti. Cumhurbaşkanı seçildikten sonra 81 milyon önünde, bugünden önce bana her kim hakaret ettiyse bir kereye mahsus affedeceğim sözünü verdi” dedi. Sarı, Cumhurbaşkanı’nın söz verdiği konuşmasını telefondan kendi sesinden dinleterek, neden kendisini affetmediğini sordu.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İSMAİL OK ERDEKLİLERE SESLENDİ
Daha sonra İsmail Ok mikrofonu alarak, Hüseyin Sarı’ya yapılan karalama kampanyasının çok çirkin olduğunu belirterek, Erdek’in ve Balıkesir’in bu oyunu bozacağını vurguladı. Türkiye’de hukuk ve adaletin ne durumda olduğunu, verilen kararların vicdanlaru sızlattığını söyleyen Ok, ekonominin kötü gidişine dikkat çekerek, konuşmasına şöyle devam etti; “Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığını 31 Mart’ta kazanacağız inşallah. Bundan hiç şüphemiz yok. Göreve geldiğimizde üreticiye destek olacağız. Tarımı yeniden canlandıracağız. İstihdam yaratıp, işsizliğe çare olacağız. Erdek’te turizmi canlandıracak projelerimizi uygulayıp, bu güzel ilçeyi hak ettiği yerlere getireceğiz. Erdek’i 1 Nisan’dan itibaren artık büyükşehir zulmünden kurtaracağız” dedi. Geç saatlere kadar bekleyen coşkulu kalabalığa teşekkür eden başkan adayları Ok ve Sarı partililer ve vatandaşlarla çok sayıda fotoğraf çektirdi. İsmail Ok, yoğun seçim çalışmaları programı nedeniyle, gece geç saatlerde ilçemizden ayrıldı. (haber/foto: A.Halat-İ.Şahin)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”
29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK” Erdek’te gönüllü vatandaşlarımızın katılımıyla birlikte kumsal temizliği yapılacak. Erdek

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR
PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR 14 Eylül 2013’de Narlı İskelesine çekilerek, iskelede batan “Pasha” adlı geminin su altındaki

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI
BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI İlçemiz İlhan Mahallesi Büyükova Mevkiinde yapımı tamamlanan “Zeki Çiçekli”

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI