2
emlak

MARMARABİRLİK AİLESİ ERDEK’TE BULUŞTU

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » MARMARABİRLİK AİLESİ ERDEK’TE BULUŞTU
Paylaş
Tarih : 28 Şubat 2019 - 17:43

MARMARABİRLİK AİLESİ ERDEK’TE BULUŞTU

Marmarabirlik Genel Başkanı Hidamet Asa ve Gemlik, Mudanya, Orhangazi, İznik, Edincik, Mürefte Zeytin Kooperatifleri Başkanları, Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi yönetimini ziyarete geldi.

Marmarabirlik üyeleri tarafından dün yapılan toplu ziyarette, 17 Şubat’ta yapılan genel kurulunda seçilen başkan Abdullah Şenol ve yeni yönetimine hayırlı olsun denildi.

ABDULLAH ŞENOL: “MARMARABİRLİK AİLESİ ERDEK’TE BULUŞTU”
Kooperatif Başkanı Abdullah Şenol; “Bugün Marmarabirlik Ailesi Erdek’te buluştu. Ziyaretimize gelerek bizleri onurlandıran, başta Marmarabirlik Genel Başkanı Hidamet Asa olmak üzere, Marmarabirlik Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Dinç, Enis Edin, Osman Bostancı, Gemlik Kooperatifi Başkanı İbrahim Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mudanya Kooperatif Başkanı Ali Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Orhangazi Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İznik Kooperatifi Başkanı Ali Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Edincik Kooperatifi Başkanı Mehmet Özçakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mürefte Kooperatifi Başkanı Kahraman Koçer ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

AK PARTİ ERDEK TEŞKİLATINA ZİYARET
Burada yapılan ziyaretin ardından, Marmarabirlik Genel Başkanı Hidamet Asa ve Erdek Zeytin Tarım Şatış Kooperatif yönetimi, Ak Parti Erdek İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek burada Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Yavuz Subaşı ve Adil Çelik’in yanısıra, ilçe başkanı Kemal Kayan ve Belediye Başkan Adayı Turan gün ile bir süre sohbet etti. (haber merkezi)

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR
ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR Mekansal Adres Kayıt Sistemi Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında; İlçemizdeki tüm

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ
TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ Erdek Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, lise öğrencilerine yönelik

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ Cumhuriyet Halk Partisi Erdek ilçe teşkilatı, tüzük gereği ilçe danışma kurulu toplantısı düzenledi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.