2
emlak

KYZIKOS ULTRA BU YIL 11-12-13 EYLÜL’DE

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » KYZIKOS ULTRA BU YIL 11-12-13 EYLÜL’DE
Paylaş
Tarih : 27 Ocak 2020 - 19:24

KYZIKOS ULTRA BU YIL 11-12-13 EYLÜL’DE

Türkiye’nin en güzel coğrafyasında koşulan Kyzikos Ultra Maratonu için şimdiden avantajlı ilk dönem kayıtlarına başlandı.

Geçtiğimiz yıl 4-5-6 Ekim 2019 tarihlerinde, Erdek’te düzenlenen Uluslararası Kyzikos Ultra Maratonu’nun 11-12-13 Eylül 2020 tarihlerinde ikincisi yapılması konusunda resmi başvuru yapıldı. Maratona katılan 550 yerli ve yabancı sporcu, katıldığı organizasyon ile ilgili olarak oldukça olumlu görüşler bildirdi.
Bandırma Dağcılık Kulübü (Bandak) yönetimi ise organizasyonun daha mükemmel olması için görev alacak gönüllülere ihtiyaç olduğunu belirterek, kişi ve kurumların katkı sağlaması için açık çağrıda bulundu. Ayrıca bu organizasyona internet üzerinden Kyzikos Ultra sitesinde “gönüllü ol” formunu doldurarak, vatandaşlarımızın gönüllü kaydınını yapabilecekleri ifade edildi. (haber: Metin Issızlar)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

GENÇ ATLETLERİN SEÇMELERİ YAPILDI
GENÇ ATLETLERİN SEÇMELERİ YAPILDI

GENÇ ATLETLERİN SEÇMELERİ YAPILDI Türkiye Atletizm Federasyonu müsabaka takviminde yer alan “Atletizm Geliştirme Projesi İlçe Seçmeleri”

VALİ YAZICI’NIN ERDEK ZİYARETİ
VALİ YAZICI’NIN ERDEK ZİYARETİ

VALİ YAZICI’NIN ERDEK ZİYARETİ Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı dün ilçemizde bir dizi incelemelerde bulundu. Vali Yazıcı’nın Erdek’teki

TUNA ve EKİBİ MAZBATA TÖRENİNE KATILDI
TUNA ve EKİBİ MAZBATA TÖRENİNE KATILDI

TUNA ve EKİBİ MAZBATA TÖRENİNE KATILDI Cumhuriyet Halk Partisi Erdek İlçe Yönetimi, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın dün Balıkesir’de

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI