2
emlak

İYİ’LERDEN BELEDİYE ve ADD ZİYARETİ

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » İYİ’LERDEN BELEDİYE ve ADD ZİYARETİ
Paylaş
Tarih : 12 Temmuz 2019 - 16:52

İYİ’LERDEN BELEDİYE ve ADD ZİYARETİ

İyi Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri dün Erdek Belediye Başkan Vekili Hasan Yapakçı’yı ve ardından Atatürkçü Düşünce Derneği’ni ziyaret etti.

İyi Parti Erdek yönetimi yapılan ilk ziyarette, Belediye Başkan Vekili Hasan Yapakçı ile Erdek halkının daha iyi hizmet alabilmesi konularıyla ilgili bilgi alış verişinde bulunurken, Belediye’ye ve Başkan Vekili Hasan Yapakçı’ya her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söylediler.
Buradaki ziyaretin ardından Erdek Atatürkçü Düşünce Derneği’ne geçen Demir ve beraberindeki partililer, Dernek Şube Başkanı Hatice Kirazoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet ederek, derneğin çalışmalarına ve etkinliklerine her türlü desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.
İlçe Başkanı Arif Demir ziyaret sonrasında; “Yaptığımız görüşmeler sırasında misafirperverliklerinden dolayı sayın Hasan Yapakçı’ya ve ve sayın Hatice Kirazoğluna partim adına teşekkür ederim” dedi. (haber/foto: M.Issızlar-A.Halat)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”
29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK” Erdek’te gönüllü vatandaşlarımızın katılımıyla birlikte kumsal temizliği yapılacak. Erdek

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR
PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR 14 Eylül 2013’de Narlı İskelesine çekilerek, iskelede batan “Pasha” adlı geminin su altındaki

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI
BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI İlçemiz İlhan Mahallesi Büyükova Mevkiinde yapımı tamamlanan “Zeki Çiçekli”

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI