2
emlak

İSMAİL AYKUT: “YALI MAHALLESİ MUHTARLIĞI’NA ADAYIM”

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » İSMAİL AYKUT: “YALI MAHALLESİ MUHTARLIĞI’NA ADAYIM”
Paylaş
Tarih : 10 Şubat 2019 - 16:58

İSMAİL AYKUT: “YALI MAHALLESİ MUHTARLIĞI’NA ADAYIM”

2019 yerel seçimlerinde Yalı Mahallesi’nden Muhtar adayı olduğunu belirten İsmail Aykut, önceki gün Erdek Doğuş’u ziyaret ederek adaylığına yönelik açıklamalarda bulundu.

Devletin ve tüm kamu kuruluşlarının vatandaşa ulaştığı en yakın noktanın, muhtarlıklar olduğunu ifade eden İsmail Aykut, önümüzdeki dönemde tek hedefinin Yalı Mahallesi’ne hizmet etmek olduğunu belirtti.

“VATANDAŞI DİNLEYİP ÇÖZÜMÜ ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ”
İsmail Aykut, adaylık açıklamasının devamında kendisiyle ilgili olarak bilgi vererek; “1967 doğumlu evli ve iki çocuk babasıyım. 1999 yılında Erdek Belediyesi’nde başladığım ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde devam ettiğim iş hayatıma, 2019 Ocak ayında emeklilik ile sonlandırdım. 1983 yılında beri severek ikamet ettiğim Yalı Mahallesi’ne artık hizmet etmek için tüm değerli dostlarım, büyüklerim, kardeşlerim ve benim için her biri değer taşıyan Yalı Mahallesi sakinlerimizin de takdirleri ile 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde muhtar adayı olarak hazırım. Devletin tüm kurumları ve yerel yönetimler ile uyum halinde çalışarak, mahallemizin mevcut tüm eksikliklerini tamamlayabilir, vatandaşlarımızı dinleyip sorunlarını takip ederek çözeceğiz. Ayrıca bu vesileyle tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi. (haber: Metin Issızlar)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”
29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK” Erdek’te gönüllü vatandaşlarımızın katılımıyla birlikte kumsal temizliği yapılacak. Erdek

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR
PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR 14 Eylül 2013’de Narlı İskelesine çekilerek, iskelede batan “Pasha” adlı geminin su altındaki

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI
BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI İlçemiz İlhan Mahallesi Büyükova Mevkiinde yapımı tamamlanan “Zeki Çiçekli”

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI