2
emlak

İÇ HASTALIKLARI UZMANI ÖZYILMAZ ATANDI

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » İÇ HASTALIKLARI UZMANI ÖZYILMAZ ATANDI
Paylaş
Tarih : 21 Ekim 2020 - 21:22

İÇ HASTALIKLARI UZMANI ÖZYILMAZ ATANDI

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi’ne İç Hastalıkları Uzmanı Doktor kadrosu atandı.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakultesi mezunu olan Uzman Doktor Semanur Özyılmaz, 19 Ekim Pazartesi günü itibariyle, Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi’ndeki İç Hastalıkları kliniğinde görevine başladı.
Daha önce Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi iç Hastalıkları kliniğinde 4 yıl görev yapan Uzman Doktor Özyılmaz, ardından ilk tercihi olarak Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi’ne atandı.
Aslen Bandırmalı olan ve Bandırma Anadolu Öğretmen Lisesi’nden birincilikle mezun olup, Üniversite sınavında Türkiye 26.ncısı olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazanan Uzman Doktor Özyılmaz; “Memleketime hizmet verecek olmaktan çok mutlu olduğumu özellikle belirtmek isterim” dedi.
Erdek Doğuş Gazetesi olarak, Uzman Doktor Semanur Özyılmaz’a yeni görevinde başarılar dileriz. (haber/foto: M.Issızlar-A.Halat)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

19 KADIN YAZAR BİR KİTAPTA BULUŞTU
19 KADIN YAZAR BİR KİTAPTA BULUŞTU

19 KADIN YAZAR BİR KİTAPTA BULUŞTU “Kadının sesini kadın duyurmalı, bütün kadınlar yazmalı” diyerek yola çıkan kadın yazarların

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI 24 Kasım Öğretmenler Günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu program dahilinde kutlandı.

Erdek’te 2 ruhsatsız tüfek yakalandı
Erdek’te 2 ruhsatsız tüfek yakalandı

Erdek’te 2 ruhsatsız tüfek yakalandı Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, il merkezi ve bağlı ilçelerde yapılan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI