2
emlak

ERDEK TEMSİLCİLERİ ŞEHİR ÇALIŞTAYINA KATILDI

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » ERDEK TEMSİLCİLERİ ŞEHİR ÇALIŞTAYINA KATILDI
Paylaş
Tarih : 09 Ağustos 2019 - 16:07

ERDEK TEMSİLCİLERİ ŞEHİR ÇALIŞTAYINA KATILDI

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma’da düzenlenen şehir çalıştayı bölge toplantısına Erdek’ten Belediye, Oda ve STK temsilcileri katılarak bilgilendirildi.

2020-2024 dönemi Stratejik Planlamaya esas Şehir Çalıştayı’na Erdek, Bandırma, Marmara, Manyas ve Gönen ilçelerinin ve Sivil Toplum Örgütlerinin katılımıyla gerçekleşti.
Toplantıya ilçemizden Erdek Ticaret Odası Başkanı Özlem Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Canan Kırdar, Ziraat Odası Başkanı Haluk Özgör ve Çiftçi Malları Koruma Başkanı Mahmut Kaplan katıldı.

İLÇE BELEDİYELERİ, ODALAR VE STK’LARIN TEMSİLCİLERİ KATILDI
Toplantıda anket ve analiz sonuçlarının değerlendirmeleri vatandaşlarımızın talepleri katılımcılarla paylaşıldı. İhtiyaçlar doğrultusunda 2020-2024 dönemi stratejik plan çalışmaları, sistemli ve Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde sürdürülmesi, bu süreçte ortak aklı ön plana çıkararak her türlü siyasi menfaatten uzak bir bakışla, sadece ilçelere neler kazandırabileceği amaçlanırken, sürecin nasıl işleyeceği de anlatıldı. Toplantıda yerel yönetim temsilcileri, odalar ve stk’lar, sadece kağıt üzerinde formaliteden yapılmış bir stratejik planlamada kalınmaması gerektiği ifade edilerek, hedefin tüm ilçelere katkı sunacak projelerin hayata geçirilmesini sağlamak olduğunun altı çizildi.

YÜCEL YILMAZ: “İLÇE BELEDİYELERİ İLE BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”
Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’da stratejik plan çalışmaları kapsamında bölgede sağlıklı bir iş birliğinin tüm ilçelere büyük katkılar sunacağını söyledi. Yeni dönemin stratejik planı için ilçe belediyeleriyle birlikte kentin tüm paydaşlarının dahil edilerek doğru bir planlamanın ortaya çıkması adına bu tür çalıştayları önemsediklerini belirtti. Katılımcılar, Büyükşehir Belediyesi ile siyasi kimliklerden uzak, hizmet öncelikli olarak uyum içinde çalışmasına vurgu yapıldı. (haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KILIÇDAROĞLU PROGRAMINA ERDEK’TEN BAŞLIYOR
KILIÇDAROĞLU PROGRAMINA ERDEK’TEN BAŞLIYOR

KILIÇDAROĞLU PROGRAMINA ERDEK’TEN BAŞLIYOR CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir dizi ziyaret, açılış ve etkinlik programları çerçevesinde

PATRİK BARTHOLOMEOS ERDEK’TE
PATRİK BARTHOLOMEOS ERDEK’TE

PATRİK BARTHOLOMEOS ERDEK’TE Hıristiyan Ortodoks inancın ruhani lideri Fener Rum Patriği Dimitri Bartholomeos Arhondoni bugün Erdek’te.. Bugün

ATIK YAĞ ve PİLLER BELEDİYE ve MUHTARLIKLARA
ATIK YAĞ ve PİLLER BELEDİYE ve MUHTARLIKLARA

ATIK YAĞ ve PİLLER BELEDİYE ve MUHTARLIKLARA Erdek’te temiz bir çevre için, yaşadığımız çevreye kalıcı zarar veren atık yağ ve kullanılmış

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI