2
emlak

CUMHURBAŞKANI’NDAN ERDEK MESAJI

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » CUMHURBAŞKANI’NDAN ERDEK MESAJI
Paylaş
Tarih : 27 Kasım 2017 - 19:11

CUMHURBAŞKANI’NDAN ERDEK MESAJI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN:”MART’TA ERDEK’İ ALACAKSINIZ ONA GÖRE”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumartesi günü Balıkesir Kurtdereli Kapalı Spor Salonunda Ak Parti Balıkesir İl başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılarak partililere hitap etti.
Tüm Balıkesirli’leri selamlayarak başladığı konuşmasında Balıkesir’e 16 Nisan halk oylaması öncesinde son olarak geldiğini ve vatandaşlarla hasbihal ettiklerini anımsatan Erdoğan, ziyareti sırasında toplam yatırım tutarı 1 milyar 281 milyon lira olan 78 projenin toplu açılışını gerçekleştirdiklerini söyledi.

“ERDEK ÇOK ÇALIŞACAKSINIZ MART’TA ERDEK BELEDİYESİNİ ALACAKSINIZ ONA GÖRE”
Toplantıya Erdek’ten katılan partililerin; “Erdek burada, reisinin yanında” şeklindeki tezahüratına, “Erdek çok çalışacaksınız, Mart’ta Erdek Belediyesini alacaksınız ona göre” karşılığını veren Erdoğan, diğer ilçelerden gelen benzer tezahüratlar üzerine Edremit ve Dursunbey’den de bahsetti ve “yarış başladı hayırlı olsun” dedi.

“BÜTÜN İLÇERİMİZLE DİYALOG İÇERİSİNDE, BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİ SÜRDÜRECEKSİNİZ”
Büyükşehirdeki değişimden bahseden Erdoğan, “Belediyedeki değişim sebebiyle bu dönemde özellikle Zekai kardeşimizle devam edecek sürecin hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah verdiğiniz destekle, birlik beraberlik içerisinde, gece gündüz demeden, bütün ilçelerimizle diyalog içerisinde, dayanışma içerisinde bu belediyecilik hizmetlerini sürdüreceksiniz. Sizlerin desteğiyle el ele bunları başaracağız” dedi. (haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR
ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR Mekansal Adres Kayıt Sistemi Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında; İlçemizdeki tüm

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ
TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ Erdek Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, lise öğrencilerine yönelik

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ Cumhuriyet Halk Partisi Erdek ilçe teşkilatı, tüzük gereği ilçe danışma kurulu toplantısı düzenledi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.