2
emlak

BÜYÜKŞEHİRDE “TC” TEKLİFİNE RED KARARI

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » BÜYÜKŞEHİRDE “TC” TEKLİFİNE RED KARARI
Paylaş
Tarih : 17 Mayıs 2019 - 17:17

BÜYÜKŞEHİRDE “TC” TEKLİFİNE RED KARARI

İyi Parti ve CHP tarafından Balıkesir Büyükşehir Belediyesine TC konulması teklifi, MHP ve AKP üyeleri tarafından reddedildi.

Önceki gün yapılan Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında, İyi Parti Grubu tarafından “Büyükşehir Belediye Binasına T.C. ibaresi konulması” önergesini, İyi Partili ve CHP’li Meclis üyelerinin kabul, Ak Parti ve MHP Meclis üyelerinin red oyu vermesi sonucunda, teklif oy çokluğu ile red edildi.
Yapılan meclis oylamasında “T.C.” ibaresinin konulmasına ilçemiz Büyük Şehir Belediye Meclis Üyeleri Hasan YAPAKÇI, İbrahim İlhan ve Canan Kırdar’ın kabul oyuna rağmen, Yaşar Ceyhun Mırız’ın red oyu verdiği öğrenildi. (haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR
ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR Mekansal Adres Kayıt Sistemi Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında; İlçemizdeki tüm

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ
TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ Erdek Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, lise öğrencilerine yönelik

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ Cumhuriyet Halk Partisi Erdek ilçe teşkilatı, tüzük gereği ilçe danışma kurulu toplantısı düzenledi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.