2
emlak

BASKİ GENEL MÜDÜRÜNDEN ERDEK BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » BASKİ GENEL MÜDÜRÜNDEN ERDEK BELEDİYESİ’NE ZİYARET
Paylaş
Tarih : 17 Mayıs 2019 - 17:13

BASKİ GENEL MÜDÜRÜNDEN ERDEK BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Baski) Genel Müdürü Cemil Şahin, dün Erdek Belediye Başkan Vekili Hasan Yapakçı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Erdek’te sürdürülen faaliyetler ile ilgili açıklamalarda bulunan Baski Genel Müdürü Cemil Şahin, koordineli çalışma ile Erdek’teki su ve kanalizasyon sorunlarının çok daha çabuk çözülebileceğini dile getirdi.

CEMİL ŞAHİN: “BU YAZ SU SIKINTISI YAŞANMAYACAK”
Ayrıca Erdek şehir şebekesinin bulunan yeni su kaynaklarıyla beslendiği ifade edilerek, 2019 yaz sezonunda Erdek’te su sıkıntısının yaşanmayacağı belirtildi. Koordineli çalışmanın önemine değinen Başkan Vekili Hasan Yapakçı, ziyaret nedeniyle Baski Genel Müdürü Cemil Şahin’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. (haber/foto: M.Issızlar-A.Halat)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR
ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR Mekansal Adres Kayıt Sistemi Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında; İlçemizdeki tüm

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ
TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ Erdek Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, lise öğrencilerine yönelik

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ Cumhuriyet Halk Partisi Erdek ilçe teşkilatı, tüzük gereği ilçe danışma kurulu toplantısı düzenledi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.