2
emlak

BAŞKANLAR PROJELERİ YERİNDE GEZDİ

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » BAŞKANLAR PROJELERİ YERİNDE GEZDİ
Paylaş
Tarih : 22 Mayıs 2020 - 16:28

BAŞKANLAR PROJELERİ YERİNDE GEZDİ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz dün ilçemize gelerek, projelerin gerçekleşeceği alanları Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ile birlikte tek tek gezdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkan Sarı ile birlikte Erdek’te başlayacak çevre yolu, kanalizasyon, yat limanı, otogar ve eski Taş Restaurant dolgu alanı konusunda detaylı olarak görüştü.

ÇALIŞMA ALANLARI YERİNDE İNCELENDİ
Geçtiğimiz Salı günü Erdek Belediyesini ziyaret ederek, ilçemizde gerçekleştirilecek olan projeler hakkında Başkan Sarı ile fikir alışverişinde bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ilk ziyaretinde bu hafta yeniden geleceğini söylemişti.
Başkan Yılmaz, dün saat 17:00’de yeniden ilçemizi ziyaret ederek Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, parti ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve teknik ekip ile birlikte projelerin gerçekleştirileceği alanlarda yerinde incelemelerde bulundu.

ESKİ TAŞ RESTAURANT ALANINI ERDEK BELEDİYESİNE TAHSİS EDECEK
Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ile istişare ederek, yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yılmaz, ilk olarak Belediye Hizmet Binasında proje çizimlerini inceledi. Ardından Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı yıkılan eski Arteka Taş Restaurant’ın yerini Erdek Belediyesi’ne tahsis edebileceğini belirtti. Ziyaretin devamında ilçemiz merkezindeki projelerin gerçekleşeceği alanlardan; Maşatlık Mevkii, Kumluyalı sahil bandı ve liman içindeki bölgeyi gezen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, ardından Başkan Sarı ve meclis üyeleri ile birlikte, yapılması planlanan çevre yolu için Ocaklar, Narlı ve İlhan Mahallesi’nde de bazı alanları gezerek incelemeler sırasından Başkan Sarı ile sürekli fikir alışverişinde bulundu. (haber/foto: İ.Şahin-A.Halat)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

YAPAKÇI: “KAPIDAĞ DOĞAL YAŞAMI TEHLİKEDE”
YAPAKÇI: “KAPIDAĞ DOĞAL YAŞAMI TEHLİKEDE”

YAPAKÇI: “KAPIDAĞ DOĞAL YAŞAMI TEHLİKEDE” Erdek Belediye Başkan Vekili Hasan Yapakçı; Kapıdağ Yarımadası’ndaki doğal yaşam tehlikede

NORMALLEŞMEDE İLK GÜN
NORMALLEŞMEDE İLK GÜN

NORMALLEŞMEDE İLK GÜN Erdek’te normalleşmenin ikinci aşamasında ilk gün başlıyor. Korona salgını nedeni ile 75 gün süren kısıtlamaların

1 HAZİRAN SONRASI ERDEK’TE Kİ TEDBİR KARARLARI
1 HAZİRAN SONRASI ERDEK’TE Kİ TEDBİR KARARLARI

1 HAZİRAN SONRASI ERDEK’TE Kİ TEDBİR KARARLARI Erdek Hıfzıssıhha Kurulu, koronavirüs (covid-19) salgınından vatandaşlarımızı korumak

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI