2
emlak

BAŞKAN SARI CHP’Lİ BELEDİYELER TOPLANTISINDAYDI

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » BAŞKAN SARI CHP’Lİ BELEDİYELER TOPLANTISINDAYDI
Paylaş
Tarih : 08 Mayıs 2019 - 18:35

BAŞKAN SARI CHP’Lİ BELEDİYELER TOPLANTISINDAYDI

Belediye Başkanı Hüseyin SARI, Ankara’da düzenlenen CHP’li belediye başkanları toplantısına katıldı.

Ankara’da düzenlenen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin toplantısına ilçemizi temsilen Belediye Başkanı Hüseyin Sarı da katıldı. Belediye Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya giden Sarı ve CHP’li diğer belediye başkanları, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun başkanlığında Anıtkabir’i ziyaret etti. Torun başkanlığındaki heyet, ilk olarak Aslanlı Yol’dan yürüyerek Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı.
Heyet, mozolede saygı duruşunda bulundu.
Torun ve belediye başkanları daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti. Torun ve beraberindekiler daha sonra İsmet İnönü’nün kabrini ziyaret ederek saygı duruşunda bulundu.

CHP LİDERİ BELEDİYE BAŞKANLARINA SESLENDİ
Türkiye’nin her yerinden belediye başkanlarının katıldığı CHP’li Belediyeler toplantısında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu belediye başkanlarına hitaben detaylı bir konuşma yaptı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın da içerisinde bulunduğu belediye başkanlarına hitaben yaptığı konuşmada, başarılı olunması durumunda Türkiye’nin yönetimini sağlayabileceklerini söyledi. CHP lideri konuşmasının bir bölümünde; “Şimdi vaatlerimizi gerçekleştirerek güveni perçinleyeceğiz. Bir daha seçimlerde daha yüksek oy alacaksınız. Daha geniş kitlelerin sempatisini kazanacaksınız. Bu tarihi bir sorumluluktur. Kaygılanan milyonlar varken, sizler beldenize hakkı, hukuku, adaleti getirdiğinizde kaygıyı kaldıracaksınız. “Neden Türkiye böyle yönetilmiyor” diyecekler” dedi. (haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR
ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR Mekansal Adres Kayıt Sistemi Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında; İlçemizdeki tüm

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ
TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ Erdek Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, lise öğrencilerine yönelik

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ Cumhuriyet Halk Partisi Erdek ilçe teşkilatı, tüzük gereği ilçe danışma kurulu toplantısı düzenledi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.