2
emlak

BALIK MEZATI AÇILDI

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » BALIK MEZATI AÇILDI
Paylaş
Tarih : 15 Mayıs 2019 - 19:15

BALIK MEZATI AÇILDI

Geçtiğimiz hafta sonu Belediye’ye ait mezat yeri, balık tutkunlarına hizmet vermeye başladı.

Günün erken saatlerinde mezata gelenler, taze ve uygun fiyatla balık satın alabildikleri gibi, balıkçıların hararetli pazarlık anlarını da keyifle izlediler.
Her sabah saat 07.30’da başlayan Mezata gelen restaurant sahipleri, perakendeci esnaf ve Erdek halkının yanısıra, sezon itibariyle ilçemize gelen yazlıkçılar da taze ve günlük balık alma imkanı buluyor.
Erken saatlerde balıkçıların mezat alanına getirdikleri çeşit çeşit, kasalar dolusu balıklar, tezgahları süslerken balıkçıların ve müşterilerin mezat anını heyecanla bekleyişleri dikkat çekiyor. Erdek Belediyesinin balık mezatında balığı birinci elden alan vatandaşlar, sabahın erken saatlerinde balıkçılarımızın getirdiği canlı balıkları görerek alıyor. Olta balıkçılarının mezata getirdiği balıklar açık artırmayla satışa sunulurken, fiyatlar talep doğrultusunda günden güne değişiklik gösteriyor. (haber/foto: A.Şen-İ.Şahin)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR
ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR Mekansal Adres Kayıt Sistemi Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında; İlçemizdeki tüm

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ
TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ Erdek Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, lise öğrencilerine yönelik

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ Cumhuriyet Halk Partisi Erdek ilçe teşkilatı, tüzük gereği ilçe danışma kurulu toplantısı düzenledi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.