2
emlak

AKMAYAN SUYUN HİJYENİ ANLATILDI.!

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » AKMAYAN SUYUN HİJYENİ ANLATILDI.!
Paylaş
Tarih : 16 Ağustos 2017 - 21:32

AKMAYAN SUYUN HİJYENİ ANLATILDI.!

İlçemiz merkez ve Kapıdağ Mahalle Muhtarları Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Erdek Şefliği’nde düzenlenen içme sularındaki hijyen konulu bilgilendirme toplantısına katıldı.

Geçtiğimiz Perşembe günü öğle saatlerinde gerçekleştirilen toplantıya ilçemizdeki 28 mahalleden 17 mahalle muhtarı katıldı.
İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Baski Genel Müdürlüğü bünyesindeki teknik personel tarafından Erdek Muhtarlarına yapılan bilgilendirme toplantısında şehir şebekesine verilen suların ve kırsal mahallelerimizdeki içme suyunun nasıl hijyenik hale getirildiği anlatıldı.

AKMAYAN SULAR HALKIN ŞİKAYET KONUSU
Öte yandan toplantıda muhtarlar tarafından son dönemde yaşanan su kesintileri ve halkın bu konudaki şikayetleri dile getirildi.
Ancak bilgilendirme toplantısının konusu olmaması nedeniyle bu konuda açıklama yapılmadı. Erdek merkez ve Kapıdağ mahallerimizdeki suların hijyenik hale getirilmesi sırasındaki safhalar ve klorlama uygulamaları detaylı olarak anlatıldı. (haber: Metin Issıslar)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KÜÇÜK SELİN YÜREKLERİ DAĞLADI
KÜÇÜK SELİN YÜREKLERİ DAĞLADI

KÜÇÜK SELİN YÜREKLERİ DAĞLADI Ocaklar’da bayramın 2. günü kör kurşunlara hedef olan küçük Selin (10) Yaşama tutunamadı. Bayram tatili

BAYRAM SONRASI KIYILARDAN DAĞ GİBİ ATIK ÇIKTI
BAYRAM SONRASI KIYILARDAN DAĞ GİBİ ATIK ÇIKTI

BAYRAM SONRASI KIYILARDAN DAĞ GİBİ ATIK ÇIKTI Geride bıraktığımız Kurban Bayramı’nın ardından sahillerde geniş çaplı temizlik çalışmaları

YÜCEL YILMAZ’DAN KAYMAKAMLIĞA ZİYARET
YÜCEL YILMAZ’DAN KAYMAKAMLIĞA ZİYARET

YÜCEL YILMAZ’DAN KAYMAKAMLIĞA ZİYARET Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Erdek Kaymakamı Ekrem Çalık’ı makamında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI