2
emlak

AKMAYAN SUYUN HİJYENİ ANLATILDI.!

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » AKMAYAN SUYUN HİJYENİ ANLATILDI.!
Paylaş
Tarih : 16 Ağustos 2017 - 21:32

AKMAYAN SUYUN HİJYENİ ANLATILDI.!

İlçemiz merkez ve Kapıdağ Mahalle Muhtarları Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Erdek Şefliği’nde düzenlenen içme sularındaki hijyen konulu bilgilendirme toplantısına katıldı.

Geçtiğimiz Perşembe günü öğle saatlerinde gerçekleştirilen toplantıya ilçemizdeki 28 mahalleden 17 mahalle muhtarı katıldı.
İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Baski Genel Müdürlüğü bünyesindeki teknik personel tarafından Erdek Muhtarlarına yapılan bilgilendirme toplantısında şehir şebekesine verilen suların ve kırsal mahallelerimizdeki içme suyunun nasıl hijyenik hale getirildiği anlatıldı.

AKMAYAN SULAR HALKIN ŞİKAYET KONUSU
Öte yandan toplantıda muhtarlar tarafından son dönemde yaşanan su kesintileri ve halkın bu konudaki şikayetleri dile getirildi.
Ancak bilgilendirme toplantısının konusu olmaması nedeniyle bu konuda açıklama yapılmadı. Erdek merkez ve Kapıdağ mahallerimizdeki suların hijyenik hale getirilmesi sırasındaki safhalar ve klorlama uygulamaları detaylı olarak anlatıldı. (haber: Metin Issıslar)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ
TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ Erdek Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, lise öğrencilerine yönelik

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ Cumhuriyet Halk Partisi Erdek ilçe teşkilatı, tüzük gereği ilçe danışma kurulu toplantısı düzenledi.

GÖKYÜZÜ UÇURTMALARLA RENKLENDİ
GÖKYÜZÜ UÇURTMALARLA RENKLENDİ

GÖKYÜZÜ UÇURTMALARLA RENKLENDİ Bu yıl beşincisi düzenlenen Uçurtma Şenliği, ilçemiz Öğretmenevi önü ve Ali Haydar Sarı Sahil bandı girişinde

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.