2
emlak

5 GÜNLÜK “GENÇLİK HAFTASI” BAŞLADI

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » 5 GÜNLÜK “GENÇLİK HAFTASI” BAŞLADI
Paylaş
Tarih : 14 Mayıs 2019 - 19:28

5 GÜNLÜK “GENÇLİK HAFTASI” BAŞLADI

İlçemizde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri başladı.

Milli Bayramımız öncesi, 13-17 Mayıs tarihlerini kapsayacak şekilde Erdek’teki 5 günlük “Gençlik Haftası” kutlamaları, dün yapılan etkinliklerle başladı.

GENÇLİK HAFTASI’NIN İLK GÜN PROGRAMI
13 Mayıs Pazartesi (dün) başlayan gençlik yürüyüşüne, ilçemiz orta öğretim okullarındaki görevli tüm öğrenciler ve öğretmenler, idarecileriyle birlikte 14:30’da Ali Haydar Sarı Sahil Bandı önündeki meydanda toplanarak yürüyüşe katıldı. Marşlar eşliğinde, Cumhuriyet Meydanında son bulan yürüyüşün ardından programın devamında, Muzaffer Gürer Ortaokulu ritim grubu, Karşıyaka Çok Programlı Anadolu Lisesi Halk Oyunları Ekibi ve Nerime Yüksel Ortaokulu Halk Oyunları Ekibi’nin gösteri ve müzik dinletileri meydanda toplanan veliler ve vatandaşlarımız tarafından beğeniyle izlendi.

BUGÜN STAT’TA GENEL PROVA VE KONFERANS SALONUNDA MÜNAZARA..
Kutlamaların 2. günü olan bugün saat 13:00-16:00 arasında ilçemiz stadında 19 Mayıs genel provası yapılırken, İlçe Milli Eğitim Konferans Salonunda Erdek Anadolu Lisesi’nden 80 öğrenci, Kapıdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 50 öğrenci ve A.V.Ç Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden 30 öğrencinin katılımıyla saat 14:00’de münazara gerçekleştirilecek. Münazara görevli öğretmenler eşliğinde yapılacak. Etkinliklere 5 gün boyunca hazırlanan diğer programlarla devam edilecek. (haber/foto: M.Issızlar-İ.Şahin)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR
ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR

ERDEK’TE YAPILARI GEZİP KAYIT EDİYORLAR Mekansal Adres Kayıt Sistemi Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında; İlçemizdeki tüm

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ
TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ

TSM’DEN “SANAL ORTAMDA İSTİSMAR ve ZORBALIK” EĞİTİMİ Erdek Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, lise öğrencilerine yönelik

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP’liler SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ Cumhuriyet Halk Partisi Erdek ilçe teşkilatı, tüzük gereği ilçe danışma kurulu toplantısı düzenledi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.