2
emlak

107 ÖĞRETMENE OKUL AİLE İŞBİRLİĞİ EĞİTİMİ

Ana Sayfa » Erdek Haberleri » 107 ÖĞRETMENE OKUL AİLE İŞBİRLİĞİ EĞİTİMİ
Paylaş
Tarih : 10 Temmuz 2019 - 18:28

107 ÖĞRETMENE OKUL AİLE İŞBİRLİĞİ EĞİTİMİ

İlçemizde görev yapan okul öncesi ve sınıf öğretmenlerine “Okul Aile İşbirliği Geliştirme Programı Eğitimi” kursu verildi.

Milli Eğitim Bakanlığın 2023 eğitim vizyonu hedefleri doğrultusunda, öğretmenlerin mesleki alan ve gelişimlerinin desteklenmesi, bilgi, beceri, değer ve farkındalıklarını artırmak amacıyla ülke genelinde olduğu gibi, Erdek’teki öğretmenlere de “Okul Aile İşbirliği Geliştirme Programı Eğitimi” kursu verildi.
21-26 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen 6 günlük kursa, ilçemizde görev yapan, okul öncesi ve sınıf öğretmenleri katıldı. Eğitim yöneticileri Filiz Mutlu, Gülşah Adın Şenol ve Eğitim görevlileri Gamze Teik, Mücella Ödemiş tarafından verilen kursa, 4 grup halinde 107 öğretmen katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Erbil Camgöz de kursları ziyaret ederek, tüm kursiyerlere başarılar diledi. (haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”
29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK”

29 TEMMUZ’DA “KUMSALINA SAHİP ÇIK” Erdek’te gönüllü vatandaşlarımızın katılımıyla birlikte kumsal temizliği yapılacak. Erdek

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR
PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR

PASHA’NIN SON PARÇASI DA DENİZDEN ÇIKIYOR 14 Eylül 2013’de Narlı İskelesine çekilerek, iskelede batan “Pasha” adlı geminin su altındaki

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI
BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI

BÜYÜKOVA’DA “ZEKİ ÇİÇEKLİ” CAMİİ AÇILDI İlçemiz İlhan Mahallesi Büyükova Mevkiinde yapımı tamamlanan “Zeki Çiçekli”

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI