2
emlak

Jandarma Görev Başında

Ana Sayfa » Bandırma » Jandarma Görev Başında
Paylaş
Tarih : 10 Mayıs 2019 - 19:23

Jandarma Görev Başında

Bandırma Edincik mahallesinde faaliyet gösteren bir işletme yakınlarından çevreye kötü kokuların yayıldığı tespit edilmesi sonucu Jandarma harekete geçti.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca icra edilen “Önleyici Kolluk Faaliyetleri” esnasında;
Bandırma ilçesi Edincik mahallesinde faaliyet gösteren ……… isimli işletme yakınlarından çevreye kötü kokuların yayıldığı tespit edildi.
Bu durum üzerine anılan işletmenin etrafında yapılan kontrolde; işletmeye ait atık suların Edincik mahallesi Mezbahane deresine deşarj edildiği ve dere boyunca çevre kirliliği olduğu görüldü.
Adli makamların talimatıyla bölgede gerekli video çekimi ve fotoğraflama işlemleri yapılmış olup, işletme yöneticisi S.V.A. isimli şahıs hakkında “Çevrenin Kasten Kirletilmesi” suçundan adli işlem başlatıldı.
Ayrıca Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne mevcut durum bildirilerek görevlendirilen yetkililer tarafından olay mahallinden atık sulardan numune alınmış ve işletme hakkında idari yönden de gerekli işlemlere başlanıldığı bildirildi.(Haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Silah Kaçakçılığı ve Ticareti Suçundan 3 Kişi Yakalandı
Silah Kaçakçılığı ve Ticareti Suçundan 3 Kişi Yakalandı

Silah Kaçakçılığı ve Ticareti Suçundan 3 Kişi Yakalandı Bandırma Kom Grup Amirliği ekipleri tarafından yapılan operasyonda 3 kişi ruhsatsız

Kaçak Midye Operasyonu
Kaçak Midye Operasyonu

Kaçak Midye Operasyonu Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler tarafından, yol kontrol ve aramasında Marmara Denizinden kaçak yollarla

FETÖ Operasyonları Devam Ediyor
FETÖ Operasyonları Devam Ediyor

FETÖ Operasyonları Devam Ediyor Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin İlimiz genelinde FETÖ/PDY

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI