2
emlak

Jandarma Görev Başında

Ana Sayfa » Bandırma » Jandarma Görev Başında
Paylaş
Tarih : 10 Mayıs 2019 - 19:23

Jandarma Görev Başında

Bandırma Edincik mahallesinde faaliyet gösteren bir işletme yakınlarından çevreye kötü kokuların yayıldığı tespit edilmesi sonucu Jandarma harekete geçti.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca icra edilen “Önleyici Kolluk Faaliyetleri” esnasında;
Bandırma ilçesi Edincik mahallesinde faaliyet gösteren ……… isimli işletme yakınlarından çevreye kötü kokuların yayıldığı tespit edildi.
Bu durum üzerine anılan işletmenin etrafında yapılan kontrolde; işletmeye ait atık suların Edincik mahallesi Mezbahane deresine deşarj edildiği ve dere boyunca çevre kirliliği olduğu görüldü.
Adli makamların talimatıyla bölgede gerekli video çekimi ve fotoğraflama işlemleri yapılmış olup, işletme yöneticisi S.V.A. isimli şahıs hakkında “Çevrenin Kasten Kirletilmesi” suçundan adli işlem başlatıldı.
Ayrıca Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne mevcut durum bildirilerek görevlendirilen yetkililer tarafından olay mahallinden atık sulardan numune alınmış ve işletme hakkında idari yönden de gerekli işlemlere başlanıldığı bildirildi.(Haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

POLİSTEN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE OPERASYON
POLİSTEN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE OPERASYON

POLİSTEN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE OPERASYON Bandırma’da uyuşturucu tacirleri polis ekiplerinin başarılı operasyonu ile yakalandı. Bandırma ilçesinde

ÖNCE ÇALDI SONRA SATTI!
ÖNCE ÇALDI SONRA SATTI!

ÖNCE ÇALDI SONRA SATTI! Bandırma Misakça Mahallesinde çalınan tarım aleti Jandarma ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sonucu Gönen-Balya

Evden 31 Parça Tarihi Eser Çıktı
Evden 31 Parça Tarihi Eser Çıktı

Evden 31 Parça Tarihi Eser Çıktı Bandırma’da bir evde çok sayıda tarihi eser ele geçirildi. Komşu ilçe Bandırma’da, Bandırma KOM

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.