2
emlak

Bandırma Belediyesi Cumhuriyet Bayramı Programını Açıkladı

Ana Sayfa » Bandırma » Bandırma Belediyesi Cumhuriyet Bayramı Programını Açıkladı
Paylaş
Tarih : 24 Ekim 2019 - 15:27

Bandırma Belediyesi Cumhuriyet Bayramı Programını Açıkladı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yıl coşkusu Bandırma Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi tarafından düzenlenen bir dizi etkinliklerle coşkuyla kutlanacak.

Resmi Kutlama programı ilk olarak; 28 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 13.00’de Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtında Çelenk Sunma töreniyle başlayacak.
Ardından ADD ve sivil toplum örgütleri saat 14.00’da Atatürk anıtına çelenk koyacak. Çelenk sunma törenlerinin ardından da saat 14.30’de Sanat Kafede geleneksel Cumhuriyet Yemeği verilecek.
29 Ekim 2019 Salı günü Resmi Tören programında ise sabah saat 09.00’da Kaymakamlık Makamında İlçe Kaymakamımız Günhan Yazar tarafından tebrikler kabul edilecek. Sonrasında saat 10.00’da Cumhuriyet Caddesi’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni ve tören geçişi gerçekleştirilecek.
Kutlamaların akşam bölümünde ise saat 19.00’da Migros önünden başlayacak olan Cumhuriyet Yürüyüşü ve Fener Alayı, Ordu Caddesi güzergahından devam edecek ve Cumhuriyet Meydanında son bulacak. Yürüyüş sonunda Cumhuriyet Meydanı’nda saygı duruşu, İstiklal Marşı ve konuşmalar yapılacak.
Kutlamaların son bölümünde ise saat 20.00’de Cumhuriyet Konserleri yer alıyor. Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerce vatandaşımız Moğollar konseri ile Cumhuriyet coşkusuna yakışan unutulmaz bir gece yaşayacak.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MHP BANDIRMA’DA GÖREV DEĞİŞİMİ
MHP BANDIRMA’DA GÖREV DEĞİŞİMİ

MHP BANDIRMA’DA GÖREV DEĞİŞİMİ Balıkesir MHP İl Başkanlığından yapılan açıklama’da Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe

BANDIRMA CHP’DE ŞOK GELİŞME!
BANDIRMA CHP’DE ŞOK GELİŞME!

BANDIRMA CHP’DE ŞOK GELİŞME! CHP Bandırma İlçe Başkanlığı’nın yapılması beklenen olağan genel kurulu bir hafta sonrasına ertelendi. CHP

METALİN AĞIRLIĞI BANDIRMA OSB’YE GELİYOR
METALİN AĞIRLIĞI BANDIRMA OSB’YE GELİYOR

METALİN AĞIRLIĞI BANDIRMA OSB’YE GELİYOR Sanayi dünyasının merkezi Marmara Bölgesi’nden bir Organize Sanayi Bölgesi (OSB) daha, Bakanlıktan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI