2
emlak

15 Ton Çatı Malzemesi Çalan 7 Kişi Yakalandı

Ana Sayfa » Bandırma » 15 Ton Çatı Malzemesi Çalan 7 Kişi Yakalandı
Paylaş
Tarih : 30 Nisan 2019 - 15:06

15 Ton Çatı Malzemesi Çalan 7 Kişi Yakalandı

Jandarma, Bandırma-Çanakkale Karayolu üzerinde bulunan boş bir işyerinden 15 Ton çatı malzemesinin kamyona yüklediği sırada hırsızları suçüstü yakaladı.

Bandırma İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri “Hırsızlık” olaylarını önlemek amacıyla icra edilen “Önleyici Kolluk Faaliyetleri” esnasında; Görevli devriyeler tarafından Bandırma-Çanakkale Devlet Karayolu kenarında bulunan ve faaliyette olmayan bir işyerinin demir sürgülü kapısının açık olduğu görüldü.
İşyeri içerisinde yapılan kontrolde; içeride 16 plakalı Kamyon, 16 plakalı otomobil ve 16 plakalı vinç olduğu, araçların yanında A.B., G.K., D.A., H.Ç., A.B., A.M.E.H. (Yabancı uyruklu) ve H.H. (Yabancı uyruklu) isimli şahısların bulunduğu ve vinç yardımı ile oksijen tüpü kullanılarak kesilmek suretiyle 15 Ton çatı malzemesinin kamyona yüklendiği görüldü.
Bu durum üzerine işyeri sahibi ile irtibat kurularak durum hakkında kendisine bilgi verildi. Ancak işyeri sahibi adı geçen şahısları tanımadığını ve kendisinin göndermediğini beyan etti.
Bu olayla ilgili olarak Adli makamların talimatıyla A.B., G.K., D.A., H.Ç., A.B., A.M.E.H. (Yabancı uyruklu) ve H.H. (Yabancı uyruklu) isimli şüpheliler gözaltına alınarak haklarında “Hırsızlık” suçundan yasal işlem başlatılmış ve çalınan 15 Ton çatı malzemesi işyeri sahibine teslim edilmek üzere muhafaza altına alındı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

POLİSTEN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE OPERASYON
POLİSTEN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE OPERASYON

POLİSTEN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE OPERASYON Bandırma’da uyuşturucu tacirleri polis ekiplerinin başarılı operasyonu ile yakalandı. Bandırma ilçesinde

ÖNCE ÇALDI SONRA SATTI!
ÖNCE ÇALDI SONRA SATTI!

ÖNCE ÇALDI SONRA SATTI! Bandırma Misakça Mahallesinde çalınan tarım aleti Jandarma ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sonucu Gönen-Balya

Evden 31 Parça Tarihi Eser Çıktı
Evden 31 Parça Tarihi Eser Çıktı

Evden 31 Parça Tarihi Eser Çıktı Bandırma’da bir evde çok sayıda tarihi eser ele geçirildi. Komşu ilçe Bandırma’da, Bandırma KOM

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.