2
emlak

15 Ton Çatı Malzemesi Çalan 7 Kişi Yakalandı

Ana Sayfa » Bandırma » 15 Ton Çatı Malzemesi Çalan 7 Kişi Yakalandı
Paylaş
Tarih : 30 Nisan 2019 - 15:06

15 Ton Çatı Malzemesi Çalan 7 Kişi Yakalandı

Jandarma, Bandırma-Çanakkale Karayolu üzerinde bulunan boş bir işyerinden 15 Ton çatı malzemesinin kamyona yüklediği sırada hırsızları suçüstü yakaladı.

Bandırma İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri “Hırsızlık” olaylarını önlemek amacıyla icra edilen “Önleyici Kolluk Faaliyetleri” esnasında; Görevli devriyeler tarafından Bandırma-Çanakkale Devlet Karayolu kenarında bulunan ve faaliyette olmayan bir işyerinin demir sürgülü kapısının açık olduğu görüldü.
İşyeri içerisinde yapılan kontrolde; içeride 16 plakalı Kamyon, 16 plakalı otomobil ve 16 plakalı vinç olduğu, araçların yanında A.B., G.K., D.A., H.Ç., A.B., A.M.E.H. (Yabancı uyruklu) ve H.H. (Yabancı uyruklu) isimli şahısların bulunduğu ve vinç yardımı ile oksijen tüpü kullanılarak kesilmek suretiyle 15 Ton çatı malzemesinin kamyona yüklendiği görüldü.
Bu durum üzerine işyeri sahibi ile irtibat kurularak durum hakkında kendisine bilgi verildi. Ancak işyeri sahibi adı geçen şahısları tanımadığını ve kendisinin göndermediğini beyan etti.
Bu olayla ilgili olarak Adli makamların talimatıyla A.B., G.K., D.A., H.Ç., A.B., A.M.E.H. (Yabancı uyruklu) ve H.H. (Yabancı uyruklu) isimli şüpheliler gözaltına alınarak haklarında “Hırsızlık” suçundan yasal işlem başlatılmış ve çalınan 15 Ton çatı malzemesi işyeri sahibine teslim edilmek üzere muhafaza altına alındı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Silah Kaçakçılığı ve Ticareti Suçundan 3 Kişi Yakalandı
Silah Kaçakçılığı ve Ticareti Suçundan 3 Kişi Yakalandı

Silah Kaçakçılığı ve Ticareti Suçundan 3 Kişi Yakalandı Bandırma Kom Grup Amirliği ekipleri tarafından yapılan operasyonda 3 kişi ruhsatsız

Kaçak Midye Operasyonu
Kaçak Midye Operasyonu

Kaçak Midye Operasyonu Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler tarafından, yol kontrol ve aramasında Marmara Denizinden kaçak yollarla

FETÖ Operasyonları Devam Ediyor
FETÖ Operasyonları Devam Ediyor

FETÖ Operasyonları Devam Ediyor Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin İlimiz genelinde FETÖ/PDY

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI