2
emlak

İSMAİL OK: KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ

Ana Sayfa » Balıkesir » İSMAİL OK: KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ
Paylaş
Tarih : 21 Mart 2019 - 15:27

İSMAİL OK: KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ

Millet İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı’nın Kocaavşar mahallesinde yapmış olduğu konuşmada İsmail Ok’un seçimleri kazandıktan sonra istifa edeceğine yönelik iddialarına İvrindi ilçesinde sert tepki gösterdi.

Geçtiğimiz pazar günü Kocaavşar mahallesine seçim çalışmasına giderek halka hitap eden Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, İsmail Ok’un seçimleri kazanması halinde belediye başkanlığı yapmayacağı ve seçildikten sonra istifa ederek görevi CHP’li meclis üyelerine bırakacağı yönünde büyük bir iddiada bulunmuştu. Subaşı’nın iddialarına cevap gecikmedi.
Iyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın da katıldığı programda büyük bir coşku vardı.
İddialara İvrindi’den cevap veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok Subaşı’nı ağır sözlerle eleştirdi. Görevi bırakıp kaçma konusunda Ak Partili siyasetçilerin çok meşhur olduğunu söyleyen Ok, kişi kendinden bilir işi dedi.

OK;HALKIN EMANETİ NAMUSUMUZDUR
Açıklamalarına devam eden Ok “Ak Partili siyasetçiler seçimi kaybettiklerinin farkındalar ve panik içerisindeler. Kaybedeceğini görenler iftira mekanizmasını çalıştırmaya başladı bile. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Balıkesir halkı İsmail Ok’ u çok iyi tanıyor. Bu iftiralar bizde tutmaz. Bizler Çanakkale’ de geri dönmeyi hiç düşünmeyen kuvvacıların torunlarıyız. Milletin verdiği yetkiyi bu can bu tende olduğu müddetçe koruruz. Bizleri ağlayarak kaçanlar ile kesinlikle karıştırmasınlar” dedi.

ŞUAN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI KİM?
Sözlerine devam eden İsmail Ok “Sayelerinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bir dönemde 3 tane başkan gördü. Halk bunu affetmez. Edip Uğur arkasına bakmadan ağlayarak kaçtı. Yerine atanan kişi yetersiz denerek aday gösterilmedi ve yetkileri elinden alınarak ithal bir genel sekretere devredildi. Bu genel sekreter hiçbir hukuki altyapısı olmayan protokoller imzalıyor Yücel Yılmaz ile birlikte. Buradan soruyorum şuan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu mu? Yoksa milletin emanetini arkasına bile bakmadan kaçıp bırakan Edip Uğur’un en yakın adamı Yücel Yılmaz mı? Bu sorular cevaba muhtaç sorulardır” dedi.

PAŞA CAMİSİNDEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BİNASINI BULAMAYAN ADAMLARA ŞEHRİN GELECEĞİ EMANET EDİLEMEZ
Büyükşehir Belediyesine 5 yılda 5.Genel Sekreter atandığını hatırlatan İsmail Ok “Balıkesir halkının emaneti Balikesir’i bilmeyen, Balikesir’i tanımayan insanların ellerine bıraktılar. İddia ediyorum yeni atanan büyükşehir genel sekreteri Paşa Camisinden tek başına Büyükşehir Belediye binasını bulunamaz. Balikesirspor’un değerleriyle alay edecek kadar Balikesir’i tanımayan, Balıkesir’e yabancı insanlar. Balıkesir’in sokak isimlerini dahi bilmeyen kişilerin Balikesir’e hizmet etmesini beklemek büyük hata. Allah’ın izni milletimizin desteği ile 1 Nisan tarihinde Balıkesir ehil insanlara teslim edilecek” dedi.

AYDIN; İSMAİL OK GELECEK DÖNEMİN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI’DIR
Eski Bakan İYİ PARTİ Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın görmüş oldukları ilgiden çok memnun olduklarını ifade ederek Balıkesir ve İvrindi kararını vermiş dedi.
Halka seslenen Aydın “Balıkesir 2009-2014 yılları arasından İsmail Ok’ u çok iyi tanıdı. İsmail Ok’tan sonra gelen yöneticilerin nasıl ağlayarak kaçtıklarını da gördü. Balıkesir halkı yorgun, Balıkesir halkı bir daha aynı hatayı yapmayacağı bu geceden belli oldu” dedi. (Haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CHP’Lİ AHMET AKIN: ZEYTİN ÜRETİCİMİZİN KORUNMASI İKTİDARIN GÖREVİDİR
CHP’Lİ AHMET AKIN: ZEYTİN ÜRETİCİMİZİN KORUNMASI İKTİDARIN GÖREVİDİR

CHP’Lİ AHMET AKIN: ZEYTİN ÜRETİCİMİZİN KORUNMASI İKTİDARIN GÖREVİDİR CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet

OK: KAÇAK ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI YERLİ ÜRETİCİYİ ZORA SOKUYOR
OK: KAÇAK ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI YERLİ ÜRETİCİYİ ZORA SOKUYOR

OK: KAÇAK ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI YERLİ ÜRETİCİYİ ZORA SOKUYOR Marmara Zeytin Tarım ve Satış Kooperatifleri Birliği’nin bu yıl açıklanan

İtfaiyeciler Göreve Dua İle Başlıyor
İtfaiyeciler Göreve Dua İle Başlıyor

İtfaiyeciler Göreve Dua İle Başlıyor Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında ve ilçelere bağlı tüm itfaiye birimlerinde

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
reklam

KÖŞE YAZARLARI