2
emlak

Büyükşehir Belediyesi EMITT 2019’da Yerini Aldı

Ana Sayfa » Balıkesir » Büyükşehir Belediyesi EMITT 2019’da Yerini Aldı
Paylaş
Tarih : 02 Şubat 2019 - 17:21

Büyükşehir Belediyesi EMITT 2019’da Yerini Aldı

İstanbul’da her yıl 60’ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 4. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 23.’sü başlayan, dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren fuar açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla perşembe günü yapıldı.
Şehrimizin turistik, tarihi ve kültürel öğelerinin tanıtıldığı fuarda, Büyükşehir Belediyesi, Havran Belediyesi, Sındırgı Belediyesi, Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi ve yöremizde bulunan özel firmalara ait stantlar yer alıyor. Balıkesir’e özgü tatların tanıtılıp ikram edildiği bu stantların yanı sıra ziyaretçilerin yoğun ilgisini çeken etkinlikler de yapılıyor.
Balıkesir stantlarını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy’a, Balıkesir Büyükşehir Belediyesini temsilen orada bulunan Genel Sekreter Yardımcısı Halil Yılmaz şehrimizle ilgili bilgiler verdi.
Geçen yıla göre katılımcı sayısında yüzde 15 büyüme kaydeden fuar, farklı sektörlerin önde gelen isimleri, konaklama, turizmden otel ekipmanlarına , eğlence turizminden sağlık&spa turizmine 13 farklı ürün grubu EMITT’te sergileniyor olacak.
31 Ocak Perşembe günü açılan fuar 3 Şubat Pazar günü sona erecek. (Haber merkezi)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AHMET AKIN’A YENİ GÖREV AKIN CHP MİTİNG KOMİTESİNDE
AHMET AKIN’A YENİ GÖREV AKIN CHP MİTİNG KOMİTESİNDE

AHMET AKIN’A YENİ GÖREV AKIN CHP MİTİNG KOMİTESİNDE CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yerel

Şahin: Yasalar uyan Vatandaşa Eşitsizlik
Şahin: Yasalar uyan Vatandaşa Eşitsizlik

Şahin: Yasalar uyan Vatandaşa Eşitsizlik CHP Balıkesir Milletvekili Dr. Fikret ŞAHİN: Hükümetten Kayıtsız Yapılanmaya Can Kaybına Rağmen Destek… CHP

GÜVEN VE HUZUR UYGULAMASI
GÜVEN VE HUZUR UYGULAMASI

GÜVEN VE HUZUR UYGULAMASI JANDARMA EKİPLERİNİN GÜVEN VE HUZUR OPERASYONLARI DEVAM EDİYOR. Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince; Kamu

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.